Jak przywrócić Win 10 za pomocą płyty odzyskiwania

Poradnik dodany przez: Pomida
13209 0

Siemanko, każdy z nas wie, że Windows ma to do siebie, że raz na jakiś czas zdarzy mu się przestać działać. Co wtedy robić? Każdy bardziej obeznany z komputerem wie, że zamiast panikować i dzwonić po serwis trzeba uruchomić system z płyty a następnie zastanowić się, jak przywrócić system windows 10 bądź skopiować pliki, sformatować dysk i przeprowadzić instalację windows 10 na nowo. Jeśli zastanawiacie się, jak to zrobić, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik, w którym tłumaczymy krok po kroku skąd wziąć płytę odzyskiwania, jak zabrać się za procedurę przywracania systemu i czy podobne kroki możecie wykonać również w przypadku systemu windows 8, to świetnie trafiłeś!!! W naszym dzisiejszym filmie przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces, tak że obejdziesz się bez drogiej wizyty w serwisie. Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do oglądania i powodzenia!!!;)

W tym poradniku pokazuję, jak skorzystać z nośnika odzyskiwania/instalowania Windows 10, jaki dostajemy przy zakupie przykładowo laptopa MSI. Można rozpocząć instalację z pod pracującego systemu Windows lub z bootowania płyty. Jakie są różnice między tymi dwoma trybami? Dowiesz się po obejrzeniu naszego filmu, w którym wyjaśniamy wszystko krok po kroku. Powodzenia i do zobaczenia!Subskrybuj kanał, łapka w górę i komentuj.

Sprawdź aktualną cenę: http://goo.gl/D6lWYe 

 DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY •

• Subskrybuj kanał ForumWiedzy: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL

• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy

• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/ 

Do poradnika Jak przywrócić Win 10 za pomocą płyty odzyskiwania przypisano następujące tagi:

windows 8 przywracanie systemu instalacja windows 10 jak przywrócić system windows 10 płyta odzyskiwania uruchamianie systemu z płyty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przywrócić Win 10 za pomocą płyty odzyskiwania skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...