Jak przywrócić ustawienia aplikacji po reinstalacji Windows

Poradnik dodany przez: spock
30405 0

W każdym komputerze zachodzi czasem potrzeba sformatowania dysku i reinstalacji systemu Windows. Niestety jak wiadomo po takiej czynności wszystkie aplikacje, które wcześniej zainstalowaliśmy a przede wszystkim ich ustawienia zostaną też usunięte i utracone. No i niestety taka sytuacja wiąże się z koniecznością ponownej instalacji i konfiguracji.

Jednak w przypadku komputerów zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie danego problemu i nie inaczej jest w tej sytuacji.  Reinstalacja systemu Windows i przywracanie ustawień w Windowsie pozwoli wam szybko wrócić do tego, co wcześniej sobie stworzyliście. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że przywracanie aplikacji i reinstalacja bez utraty danych to prosty sposób z którego każdy z was może skorzystać. Poprzednie ustawienia aplikacji (np. Skype, GG czy przeglądarki) pozwolą wam zaoszczędzić sporo pracy i czasu. Po co drugi raz tak samo wykonywać konfigurację systemu Windows skoro można wykonac pomysł z tego poradnika? Polecam i zapraszam do sprawdzenia.

Do poradnika Jak przywrócić ustawienia aplikacji po reinstalacji Windows przypisano następujące tagi:

odzyskiwanie danych reinstalacja systemu windows przywracanie ustawień w windowsie konfiguracja sytemu windows przywracanie aplikacji reinstalacja bez utraty danych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przywrócić ustawienia aplikacji po reinstalacji Windows skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...