Jak przyśpieszyć Windows 7 - zbędne efekty wizualne

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
19806 5

Efekty wizualne Windows 7 są naprawdę niezłe ale obciążają nasz komputer. Przy bardzo szybkich maszynach to praktycznie nie ma znaczenia ale przecież nie każdy posiada wymarzony sprzęt i trzeba sobie radzić z tym co mamy do dyspozycji. Aby przyśpieszyć Windows 7 i aby polepszyć wydajność systemu można wyłączyć kolejne efekty wizualne. Ale od razu trzeba mieć na uwadze fakt, że znacznie zmniejszy się atrakcyjny wygląd Windows 7 i - jeśli zastosujecie się do wszystkich porad tutaj zaprezentowanych - sprawicie, że system  będzie przypominał jakieś archaiczne oprogramowanie.

Kiedy Windows 7 działa wolno to też od razu nie trzeba wyłączać wszystkiego. Sprawdzajcie w którym momencie wasz system będzie pracował optymalnie i zostawcie sobie resztę efektów.

A jeżeli chodzi o użytkowników wymagających absolutnie najwyższego polepszenia wydajności systemu (np. posiadaczy netbooków) to takie osoby mogą użyć funkcji "Dopasuj dla uzyskania najlepiej wydajności" w oknie Opcje wydajności. Jednak wtedy, wygląd "siódemki" może odstraszyć :)

Do poradnika Jak przyśpieszyć Windows 7 - zbędne efekty wizualne przypisano następujące tagi:

windows 7 poradniki windows 7 przyśpieszenie windows 7 efekty wizualne windows 7 windows 7 działa wolno polepszenie wydajności systemu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przyśpieszyć Windows 7 - zbędne efekty wizualne skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...