Jak przyspieszyć tablet lub telefon z Androidem

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
57006 0

Coraz więcej osób posiada nie tylko komórki z Androidem ale także tablety. Każdy sprzęt nawet z tak dobrym systemem jak Android na początku działa bardzo dobrze ale potem niestety coraz wolniej. To wina różnych rzeczy. Także aktualizacje obciążają system i wydolność sprzętową. Kiedy tablet chodzi wolno czas coś zrobić. Przyspieszanie Androida i działania naszego urządzenia można wykonać w prosty sposób, bez konieczności instalacji żadnych aplikacji (chociaż niektóre są naprawdę dobre i mogą się przydać przy przyśpieszaniu Androida)

Na tablet działający wolno rozwiązaniem jest wejście w specjalne ustawienia, które są ukryte. Z poradnika dowiecie się jak wyświetlić te ukryte opcje i co trzeba zmienić aby szybszy tablet stał się faktem. Sposób działa też z telefonami z Androidem. Przyśpieszanie działania telefonu wykonujemy tak samo jak w przypadku tabletu. Tak więc jezlei Twój sprzęt pracuje na Androidzie, to oglądaj.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał 131XIII.

Do poradnika Jak przyspieszyć tablet lub telefon z Androidem przypisano następujące tagi:

przyspieszanie komputera przyśpieszenie androida szybszy tablet tablet chodzi wolno tablet działa wolno przyspieszenie działania telefonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przyspieszyć tablet lub telefon z Androidem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...