Jak przyspieszyć pobieranie w uTorrent

Poradnik dodany przez: motofly11
171823 0

Cześć i witajcie w kolejnym kolorowym materiale na kanale KolorowyTV - Technologia w lepszych barwach. W tym materiale kolejny a zarazem już 3 sposób na przyspieszenie pobierania plików w programie uTorrent. Konfiguracja programu to nie wszystko i trzeba zainteresować się trackerami. Co to jest i dlaczego są one ważne, to już odpowiedź w filmie. 

Aby dodać trackery wchodzimy we właściwości pobieranego pliku, w programie uTorrent klikamy na niego prawym przyciskiem myszy i wybieramy właściwości. W pierwszej zakładce mamy wspomniane trackery dołączone z pobieranym torrentem. Aby dodać inne (kolejne) kopiujemy zawartość pobranego pliku Trackery 2014 i wklejamy do właściwości pobieranego pliku po odstępie (ENTER), akceptujemy zmiany i pobieramy.

Ustawienie uTorrent też jest oczywiście ważne i jeśli połączycie dodawanie trackerów z ustawieniami uTorrenta, to macie gwarantowane szybsze pobieranie torrentów. 

Uwaga: nie odpowiadam na teksty typu "nie działa" z oczywistych powodów np:

- nie u każdego konfiguracja będzie działać

- pobieranie zależy od wielu czynników

- pobieranie (szybkość) zależy nie tylko od programu uTorrent, konfiguracji i ustawień ale i od pliku jaki pobieramy (ilość seedów, im więcej tym lepiej, zwracać uwagę) !!!!!!!!!!!!!!

Składniki:

  • Dostęp do internetu
  • Wspomniany link: http://www.chomikuj.pl/motofly11

Do poradnika Jak przyspieszyć pobieranie w uTorrent przypisano następujące tagi:

menadżery pobierania pobieranie torrentów przyśpieszenie pobierania plików utorrent konfiguracja ustawienie utorrent trackery co to jest

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przyspieszyć pobieranie w uTorrent skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...