Jak przyśpieszyć komputer w 2 minuty

Poradnik dodany przez: GamePlayerLive
48458 2.33

Jeżeli Twój komputer czasem nie daje rady przy niektórych operacjach lub grach, to czas na jego przyśpieszenie. Darmowy GBoost pozwoli Ci na przyspieszanie komputera poprzez optymalizację systemu. Program umożliwia zmniejszenie obciążenia podzespołów komputera, czyli takich podzespołów jak pamięć RAM czy procesor. Działanie aplikacji Gboost jest wyjątkowo proste. Aby można było przyśpieszyć komputer, program sprawdza listę aktualnie uruchomionych procesów i automatycznie zamyka wszystkie te procesy, które powodują, że mamy wolny komputer. Gboost na pewno zostanie doceniony przez graczy, gdyż dzięki niemu na słabszych komputerach będziemy mogli delektować się mocniejszymi grami lub mocniejsza grafiką w tych grach. Szybszy komputer to też coś, czego potrzebują osoby zajmujące się zaawansowaną obróbką grafiki i plikami wideo. 

Niestety samo oczyszczanie komputera nie pozwoli nam na zwiększenie jego osiągów, dlatego na przyśpieszanie komputera polecić można właśnie darmowy program Gboost.

Składniki:

  • http://gzero.com/gboost/home.html

Do poradnika Jak przyśpieszyć komputer w 2 minuty przypisano następujące tagi:

przyspieszanie komputera szybszy komputer wolny komputer jak przyspieszyc komputer optymalizacja systemu gboost przyspiesz komputer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przyśpieszyć komputer w 2 minuty skomentowało 4 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...