Jak przyśpieszyć i zoptymalizować system

Poradnik dodany przez: KompSpace
23261 0

System operacyjny to coś z czym styczność ma cały przekrój społeczeństwa. Wszyscy praktycznie z jakiegoś systemu korzystają. Przeważnie jest to Windows. Jest to najbardziej rozpowszechniona u nas w kraju platforma. Nie ma w sumie w tym nic dziwnego. Komputery z tym systemem są po prostu sporo tańsze niż na przykład Macki, a Linuxa używają głównie programiści.

Co jakiś czas przydaje się czyszczenie komputera. Możemy porównać go do pokoju, bądź mieszkania. Kiedy się zabrudzi, bądź mamy w nim za dużo rzeczy najzwyczajniej w świecie musimy w nim posprzątać. Dokładnie tak samo jest z komputerem. Jeśli Windows wolno działa, to znak, że niezbędne jest czyszczenie komputera. Przyspieszenie systemu możemy uzyskać na wiele sposobów. Możemy czyścić samodzielnie, a możemy skorzystać z dedykowanych do tego aplikacji. Program odkurzacz , to taka apka, która umożliwi nam bezproblemowe czyszczenie systemu.

Bez wątpienia są to przydatne programy, które nie zaszkodzą naszemu komputerowi, a wręcz przeciwnie. Pomogą mu odzyskać dawną sprawność.

Składniki:

  • Odkurzacz 13
  • http://www.franmo.pl/

Do poradnika Jak przyśpieszyć i zoptymalizować system przypisano następujące tagi:

przydatne programy czyszczenie komputera windows wolno działa przyspieszenie systemu program odkurzacz czyszczenie systemu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przyśpieszyć i zoptymalizować system skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...