Jak przyspieszyć działanie Androida na tablecie

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
44204 2

Jesteś posiadaczem tabletu albo komórki z systemem Android? Czy też uważasz, że Twój sprzęt a raczej system na nim zainstalowany, działa nieco wolniej niż powinien? Jeżeli wolne działanie tabletu czy komórki zaczyna Cię już irytować to jest kilka możliwości aby rozwiązać ten problem. Jednym z nich jest sposób przedstawiony w poradniku. Wystarczy zapoznać się z materiałem filmowym i wykonać przedstawione tam czynności na swoim sprzęcie. 

Przyśpieszenie tabletu niekoniecznie musi wiązać się z instalacją programów, które coś tam oczyszczają w systemie. Często nawet to właśnie te programy spowalniają pracę Androida. Sprawdź najpierw co możesz zrobić bez dodatkowych aplikacji a jak to nie pomoże, to będziesz musiał "kopać głębiej". Może nowa wersja pomoże albo trzeba będzie usunąć pamięciożerne programy. 

Szybsze działanie Androida dzięki pomysłowi z filmu na pewno pomoże wielu osobom. W końcu na Androidzie funkcjonuje masa różnych urządzeń.

Poradnik na konkurs Pattex nadesłał DEVILGAMES

Do poradnika Jak przyspieszyć działanie Androida na tablecie przypisano następujące tagi:

systemowe przyśpieszenie androida szybsze działanie androida wolne działanie tabletu android działa wolno przyspieszenie tabletu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przyspieszyć działanie Androida na tablecie skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...