Jak przyśpieszyć androida - optymalizacja root i no root

Poradnik dodany przez: karzipudz
20861 0

Modyfikacje i naprawy dotykają praktycznie każdej branży, nie ma co się oszukiwać, każdej. Czy jesteś elektronikiem, czy jesteś kierowcą rajdowym, czy może złotą rączką, to musisz się z tym zetknąć.

Ale dzisiaj nie o tym, czym dane zawody się od siebie różnią. Bardziej skupimy się na tym, abyście mieli szybszy telefon. Optymalizacja root, czy też inne chwyty są domena poweruserów, dlatego dlatego dzisiaj pokażę Wam coś dla jednych i drugich. Nie każdy wie przecież co zrobić aby telefon się nie zacinał. Przyspieszenie androida nie jest tak trudne jak się wydaje, ale możecie tez coś niechcący zepsuć, dlatego zalecam ostrożność.

A teraz kilka słów o samym systemie:

Androidsystem operacyjny z jądrem Linux dla urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony, tablety i netbooki. W 2013 był to najpopularniejszy system mobilny na świecie. Początkowo był rozwijany przez firmę Android Inc. która później została kupiona przez Google.

Android zrzesza przy sobie dużą społeczność deweloperów piszących aplikacje, które poszerzają funkcjonalność urządzeń. W sierpniu 2014 było dla tego systemu dostępnych ponad 1,3 miliona aplikacji w Google Play (wcześniej Android Market). Z dnia na dzień ta liczba rośnie.

Mam nadzieję, że to co zobaczyliście podoba się Wam i wyciągniecie z tego odpowiednie nauki. Od razu pragnę zaznaczyć, że wszystko wykonujecie na własną odpowiedzialność, więc koniecznie zastanówcie się trzy razy zanim coś zrobicie :).

A teraz zapraszam na mój poradnik jak przyśpieszyć swój telefon z systemem operacyjnym Android z ROOT'em, jak i bez ROOT'a.

Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem.

Do poradnika Jak przyśpieszyć androida - optymalizacja root i no root przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy przyśpieszenie androida przyśpieszenie telefonu szybszy telefon optymalizacja root co zrobić aby telefon się nie zacinał

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przyśpieszyć androida - optymalizacja root i no root skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...