Jak przymocować kierownicę do gier za pomocą opasek zaciskowych

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
15294 2

Nawet najlepsza kierownica do gier komputerowych może się słabo trzymać podłoża. Są takie modele które fabrycznie mają mocowania zaciskowe ale większość jest na przyssawki. Przy agresywnej jeździe, często przyssawki się odklejają. Można rozwiązać ten problem poprzez wykorzystanie opasek zaciskowych. Wiąże się to niestety z wkręceniem w biurko lub w miejsce gdzie ma stać kierownica wkrętów z oczkami. Dzięki nim łatwo zamocujemy kierownicę do gier. Jak przymocować całość aby była sztywno i aby nie było możliwości oderwania się czy przesunięcia się sprzętu zobaczycie w tym poradniku.

Film dla zapalonych graczy, którzy uwielbiają gry wyścigowe. W końcu jeżeli ktoś już kupuje kierownicę do gier komputerowych to raczej ma zamiar często grać w wyścigówki. Czysta przyjemność z gry to rozwiązanie problemu z kierownicą do gier. Pomysł sprawdza się świetnie ale jego minusem jest to, że mocujemy sprzęt na stałe więc wybierzcie odpowiednie miejsce.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał Kamix.

Do poradnika Jak przymocować kierownicę do gier za pomocą opasek zaciskowych przypisano następujące tagi:

sprzętowe kierownica do gier mocowanie kierownicy do gier kierownica do gier jak przymocować najlepsza kierownica do gier komputerowych problem z kierownicą do gier

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przymocować kierownicę do gier za pomocą opasek zaciskowych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...