Jak przymocować kierownicę do gier za pomocą ... mydła

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
28123 0

Tytuł poradnika na pewno was zainteresował. Od razu wyjaśnić trzeba, że to nie jest ściema. Naprawdę posiadając kierownicę do gier na przyssawki najlepiej jest ją zamocować za pomocą mydła w płynie. Trzyma się świetnie i mocno. Dlaczego tak się dzieje? To chyba nie ważne. Jak ktoś potrafi to wyjaśnić to super. A jak nie to po prostu trzeba skorzystać z pomysłu bez zastanawiania się głębiej nad tematem. 

Każdy, kto ma problem z tym, że kierownica do gier się odkleja niech leci po mydło w płynie i niech działa. Gry wyścigowe pełne emocji nie będą już problemem. Bo przecież kiedy podczas gry kierownica się odklei, to mamy problem. No i nie ważne jaka kierownica do gier jest u was w domu. Jak ma przyssawki, to macie teraz na nią sposób. 

A i warto też wykorzystać pomysł z mydłem w płynie do mocowania innych rzeczy z przyssawkami niż kierownica do gier. Jak zamocować aby się trzymało na prawie każdej powierzchni? Mydło w płynie :)

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał Kamix

Składniki:

  • Kierownica do gier na przyssawki
  • Mydło w płynie

Do poradnika Jak przymocować kierownicę do gier za pomocą ... mydła przypisano następujące tagi:

sprzętowe kierownica do gier jak zamocować kierownica do gier na przyssawki jaka kierownica do gier kierownica do gier się odkleja sposób na przyssawki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przymocować kierownicę do gier za pomocą ... mydła skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...