Jak przycinać dzwonki MP3 w telefonie HTC One

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inni producenci
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 27.05.2014 / 08:00
  • Odsłony: 13 332
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

omglolita

Do poradnika jak przycinać dzwonki mp3 w telefonie htc one przypisano następujące tagi:

Chcę wam pokazać poradnik, który mi bardzo pomógł w związku ze skracaniem dzwonków mp3 w HTC One i ustawaniem dzwonków w telefonie. Funkcja skracania dzwonków w telefonie jest dostępna w aplikacji MUZYKA.

Przycinanie dzwonków w telefonie to super przydatna sprawa, kiedy chcemy jako dzwonek ustawić wybrany przez nas kawałek utworu z naszej listy przebojów. Z każdej empetrójki możecie zrobisz szybko fajny dzwonek dzięki funkcji którą tutaj poznacie. No i nic nie trzeba instalować, bo to domyślna opcja w telefonie HTC One. Ustawianie dzwonków niech będzie teraz tak proste jak nigdy i nikogo nie będziecie musieli prosić o pomoc w tworzeniu dzwonków z całych utworów muzycznych. I nie ma znaczenia jaki fragment utworu będziecie chcieli wyciąć. Może być ze środka, może być z początku albo z dowolnego zakresu w utworze. 

Jeżeli posiadasz telefon HTC One i chcesz szybko ogarnąć ustawianie dzwonków z dowolnych utworów muzycznych w formacie mp3 to oglądaj ten krótki i praktyczny poradnik i przycinaj dzwonki w telefonie według własnego uznania. 

Kategoria: Telefony komórkowe > Inni producenci

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przycinać dzwonki MP3 w telefonie HTC One skomentowało 1 osób.

Pozostało 1500 znaków