Jak przeżyć w 7 Days To Die #1 - Bronie

Poradnik dodany przez: Cammo 11 Sep, 2014 - Gry komputerowe
32200 0

7 Days to Die to gra mająca otwarty świat, który bazuje na voxelach. Jest to sandboxowa gra która łączy w sobie najlepsze elementy z gatunku FPS, Survival Horror, RPG i Tower Defense. Nie jest to kolejna produkcja o zombiakach i nie jest to kolejna gra w której bezmyślnie rozwalamy przeciwników idąc liniowa fabułą. tutaj samodzielnie tworzymy fabułę. Unikalne połączenie walki, wytwarzania przedmiotów, odkrywania mapy i rozwijania postaci. 

7 Days to Die to bardzo ciekawa pozycja dla fanów gier o zombie, dla fanów serii Fallout i dla fanów ... Minecrafta. Tak, szukając gier podobnych do Minecrafta można 7 Days to Die zaliczyć do wyników wyszukiwania. A to dlatego, że w grze zbieramy mnóstwo różnych przedmiotów z których robimy różne rzeczy. Tak jak w Minecraft. Bronie 7 Days To Die to temat tego poradnika ale kolejne filmy przedstawia kolejne ciekawe i przydatne rzeczy. 7 Days to die, crafting i budowanie broni to nie tylko jedna możliwość. Oglądajcie a sami się przekonacie, że ktoś miał świetny pomysł na grę.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak przeżyć w 7 Days To Die #1 - Bronie przypisano następujące tagi:

gry komputerowe 7 days to die bronie 7 days to die 7 days to die crafting 7 days to die poradnik gry podobne do minecraft

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przeżyć w 7 Days To Die #1 - Bronie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...