Jak przerobić pada od PS4 - Scuf Mod

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Sprzętowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 07.05.2016 / 20:00
  • Odsłony: 5 230
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Fregata

Do poradnika jak przerobić pada od ps4 - scuf mod przypisano następujące tagi:

Gry strategiczne rozwijają naszą logikę. Ich twórcy wymagają od nas abyśmy podejmowali trudne decyzje, gry edukacyjne pozwalają na naukę w ciekawszy sposób niż zakuwanie na lekcjach. Spora część gier przypadkowo pozwala nam… uczyć się języka angielskiego, dzięki temu, że nikt nie przetłumaczył ich na język polski. Dzięki grom multiplayer online możemy poznać masę ciekawych ludzi z całego świata i uczyć się pracy w grupie. Jako ciekawostkę dodamy, że jedną z kluczowych umiejętności, na którą kadry IBM-u zwracają uwagę rekrutując ze swoich pracowników managerów jest właśnie… pozycja w grach online! Ci z nich, którzy są przywódcami gildii, czy grup bardzo często dostają awans na wyższe stanowiska. Trudno ich nie kochać (gier, nie rekruterów IBM-u;)) prawda?;)

Jednak ciągły ich rozwój i zwiększanie realizmu grafiki sprawiają, że niestety - często musimy wymieniać komputer, aktualizować sterowniki i robić masę innych rzeczy, które odciągają nas od ukochanej rozrywki, a sprawiają, że zajmujemy się kwestiami sprzętowymi. Rozwiązaniem tego popularnego problemu wydaje się być konsola… ale to niestety tylko teoria. Oczywiście. Wymaga znacznie mniej wiedzy i pilnowania niż PeCet, ale o nią również trzeba czasem zadbać. 

W naszym dzisiejszym filmiku dowiecie się jak zrobić swój własny Scuf mod do pada od ps4 (Sony Play Station 4) Aby wykonać taką modyfikacja pada od ps4 ja zastosowałem akurat łopatki w stylu AIM-kontroler, jednak równie dobrze do ulepszania pada można zastosować przyciski lub łopatki alla Scuf kontroler. Miłego oglądania i mam nadzieję, że zabawa z modyfikacja nie zabierze Ci zbyt wiele czasu!

Kategoria: Modyfikacje > Sprzętowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić pada od PS4 - Scuf Mod skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków