Jak przenieść postać GTA V z Xbox 360/PS3 na PS4/Xbox One

Poradnik dodany przez: bronco5
46238 0

W tym poradniku zobaczycie przenoszenie postaci GTA V z Xbox 360 lub PS3 na nowsze konsole, czyli na Xbox One i PS4. Poradnik dla osób które zakupiły lub planują zakup nowej konsoli i chcieliby zagrać w GTA V w lepszym wydaniu graficznym. Aby nie zaczynać gry od nowa można wykonać transfer postaci, czyli przenoszenie gry na nowsza konsolę. Ale jest tu jeden haczyk, taki myk, który wielu osobom na pewno się nie spodoba. Niestety trzeba kupić wersję gry na nową konsolę. Wtedy dopiero transfer postaci będzie możliwy. 

Przenoszenie postaci GTA V z PS3 lub Xboxa 360 na nowsze wersje tych konsol nie jest trudny ale zajmuje chwilę. Oczywiście wszystkiego dowiecie się w poradniku do którego serdecznie zapraszam. zdaję sobie sprawę, ze temat dotyczy niewielkiej grupy osób ale z drugiej strony tak naprawdę wśród graczy GTA V przybywa tych, którzy planują kupno nowej konsoli. Czy opłaca się kupować znów GTA V ale w nowszej wersji ... tak, dla lepszej grafiki i płynności gry jak najbardziej mnie to przekonuje.

Do poradnika Jak przenieść postać GTA V z Xbox 360/PS3 na PS4/Xbox One przypisano następujące tagi:

gry konsolowe przenoszenie postaci gta v z xbox 360 przenoszenie postaci gta v z ps3 transfer postaci gta v online poradniki przenoszenie gry na nowszą konsolę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przenieść postać GTA V z Xbox 360/PS3 na PS4/Xbox One skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...