Jak przeglądać Deep Web - Cebulowe Poradniki #3

Poradnik dodany przez: BlackBox
18187 0

Bezpieczeństwo w sieci jest tak samo ważne jak to w realu. Nie powinniśmy lekceważyć ani jednej, ani drugiej rzeczy. Dlatego warto zadbać o wiele aspektów zarówno w życiu codziennym jak i wirtualnym. Wiele osób śmieje się z tego, a prawda jest taka, że na każdym kroku możemy spotkać osoby, które chcą od nas wyłudzić wiele cennych i dość nietypowych informacji, które później mogą wykorzystać przeciwko nam. 

Ale dzisiaj opowiem Wam o czymś co może wydawać się zupełnie niecodzienne, a dodatkowo wygląda jakby było wyciągnięte rodem z filmu SI FI.

Chodzi o darknet. Nie wiecie co to jest?

Może mała podpowiedź... Inaczej mówiąc jest to deep web. Dalej nic Wam nie świta? 

Jest to "ciemna strona internetu". Jakkolwiek to brzmi. Są to strony po za główną siecią. Strony, które dla normalnych przeglądarek internetowych są niewykrywalne i po prostu niewidzialne. Po prostu ukryta sieć. Mówi się, że takich stron jest znacznie więcej niż tych, które znajdują się w "widocznej" części sieci.

Do wykonania dzisiejszej praktyki będzie nam potrzebna przeglądarka TOR Browser. Deep web i informacje na jego temat są różne, dlatego weryfikujcie ich źródło, żebyście nie wpędzili się kłopoty :). 

Do poradnika Jak przeglądać Deep Web - Cebulowe Poradniki #3 przypisano następujące tagi:

bezpieczeństwo w sieci darknet deep web przeglądarka tor browser ukryta sieć deep web informacje

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przeglądać Deep Web - Cebulowe Poradniki #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...