Jak programować w Visual Basic #2 - okienka komunikatorów

Poradnik dodany przez: SilniczekElektryczek
17394 0

Cześć, witam w moim filmiku. Mój kanał jest o tematyce elektronicznej oraz o programowaniu. Choć znajdziesz tutaj także filmy z gier, np: Minecraft. Mam nadzieję, że filmik, który właśnie obejrzałeś pomógł ci, lub po prostu się spodobał. Jeśli tak się stało, to zachęcam cię do zostawienia łapki w górę! Nie zapomnij także o SUBSKRYPCJI mojego kanału, aby być zawsze na bieżąco. Miłego oglądania pozostałych filmików!! Do zobaczenia! :)

Subskrybuj, albo zgon na miejscu!

A w drugim odcinku związanym z kursem programowania w Visual Basic zobaczycie coś takiego jak okienka komunikatorów. Oczywiście to nie wszystko. A ta część to nadal podstawy programowania i dlatego jeżeli dopiero zaczynasz w Visual Basic to zapraszam. Oczywiście same poradniki wideo to może być za mało jeżeli chodzi o podstawy programowania jak i o sama naukę programowania ale warto się wspomagać różną wiedzą a raczej wiedzą z różnych źródeł. Sprawdź też pierwszą część kursu programowania którą znajdziesz na moim profilu. 

Składniki:

  • Microsoft Visual Basic 2010

Do poradnika Jak programować w Visual Basic #2 - okienka komunikatorów przypisano następujące tagi:

programowanie funkcje komendy vbs okienka komunikatorów kurs programowania visual basic kurs visual basic podstawy programowania

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak programować w Visual Basic #2 - okienka komunikatorów skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...