Jak pozycjonować celownik i wychylać się zza rogów w CS:GO

Poradnik dodany przez: AMackowski
21089 0

Counter Strike: Global Offensive ... nie jest łatwo. Tutaj liczy się znajomość każdego triku i każdego skrawka mapy. Jak jeszcze sobie ułatwić grę a raczej jak jeszcze można się podszkolić? Odnośnie CS GO poradników jest sporo i wiele sposobów warto zastosować. Jednym z nich a raczej dwoma jest pozycjonowanie celownika i strzelanie zza rogu. A dlaczego to jest ważne, to już w poradniku się dowiecie. 

Co ciekawe, własnie takie niby drobne z pozoru szczegóły często decydują o tym kto jest dobrym graczem a kto przeciętnym. Warto zobaczyć i jeszcze bardziej warto stosować to co tutaj poznacie. Wychylanie się zza rogów w profesjonalny sposób niech wam wejdzie w krew. Natomiast pozycjonowanie celownika to też bardzo dobry temat do ogarnięcia i co tu dużo mówić, jeśli gra wam się dobrze to nic nie musicie robić. Ale jeżeli chcecie czegoś więcej od gry i chcecie być lepszymi, bardziej profesjonalnymi graczami to wciągajcie tego typu filmy na śniadanie, obiad i kolację :) Oglądać i wprowadzić pomysły w życie :)

Do poradnika Jak pozycjonować celownik i wychylać się zza rogów w CS:GO przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer wychylanie się zza rogów w cs go cs go poradniki jak strzelać w cs go strzelanie zza rogu pozycjonowanie celownika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pozycjonować celownik i wychylać się zza rogów w CS:GO skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...