Jak poznać Windows 10 - pierwsze kroki

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
46905 0

Dziś portal bez-problemu.pl pokaże wam jak wygląda nowy system Windowsa. Zapraszamy na pierwsze kroki w Windows 10. Zobaczcie jak prezentuje się nowe dziecko Microsoftu, jakie ma zalety, co zostało zmienione w stosunku do poprzednika, czyli do systemu Windows 8 i generalnie sami oceńcie jak wam się to podoba. Jako serwis nikogo nie nakłaniamy specjalnie na przejście na ten system, tylko prezentujemy w praktyce jego nowy styl i działanie. 

System Windows 10 i poradnik który pokazuje taki pierwszy rzut oka na niego. Po tym filmie część z was na pewno już wstępnie będzie miała wyrobioną opinię co do wyglądu systemu i co do rozstawienia w systemie podstawowych funkcji takich jak menu start. Oczywiście z czasem będą pojawiać się kolejne poradniki Windows 10, które będą już nieco bardziej zaawansowane. Ten film potraktujcie jako przedstawienie systemu i taką podstawową instrukcję dla każdego nowego użytkownika. Po prostu pierwsze kroki w Windows 10 tuż po instalacji systemu. Zapraszamy do filmu.

Do poradnika Jak poznać Windows 10 - pierwsze kroki przypisano następujące tagi:

wirtualne systemy nowy system windowsa system windows 10 windows 10 poradniki poradniki windows 10 pierwsze kroki w windows 10

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak poznać Windows 10 - pierwsze kroki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...