Jak postwić serwer www na Windowsa za pomocą localtunnel'a

Poradnik dodany przez: DANi0
11564 0

Witajcie moi mili w kolejnej produkcji poświęconej szeroko pojętej informatyce i telekomunikacji :). 

Dzisiaj coś z czym wielu z Was ma problem, czyli sieci :). Serwer WWW w dobie dzisiejszego internetu potrzebny jest chyba każdemu z nas. Niestety albo i stety stało się to całkiem proste, wystarczy odrobinę poczytać, poszperać i taaadddaaaaaa, okazuje się, że nie tylko w pasjansa można u Was na kompie popykać :D. Ale żeby nie było, nie jest znowu droga usłana różami, trzeba się troszkę nagimnastykować :). Droga przez mękę też to nie jest, ale coś bardziej po środku :). Tak, czy siak, dla chcącego, nic trudnego. 

W opisie tego filmu nie będę Wam mówił jak postawić serwer Windows, bo nie o to tutaj chodzi. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak postawić serwer, to wystarczy, że obejrzycie ten film, a wszystko się Wam rozjaśni :).

Wcześniej pokazywałem na linux'ie, jak postawić serwer www za pomocą localtunnel'a... dziś postanowiłem pokazać to na windows'ie, który jest dużo bardziej popularny wśród zwyczajnych użytkowników, nie mylić z poweruserami, którzy robią po prostu cuda ze swoimi komputerami :). Tak więc zapraszam do oglądania :).

PS

Jeśli moje instrukcje nie będą zbyt jasne, bądź coś wyda się dość mocno zagmatwane, to chętnie pomogę w komentarzu, ale... bez przesady. Marudzenia osób, które nie umieją oglądać czego ze zrozumieniem, bądź z zerową wiedzą na temat czegokolwiek raczej nie będę znosił. Po prostu wszystkie tego typu komentarza zostaną pominięte. Merytoryczne wypowiedzi będą jak najbardziej brane pod uwagę i sukcesywnie pojawią się do nich odpowiedzi. Marudzenie nie będzie tutaj pochwalane :). 

Składniki:

  • -Windows vista i wyżej (xp nie będzie obsługiwany!)
  • -nodejs
  • -skrypt - opcjonalnie (http://wklej.org/id/3008775/?hl=bat)

Do poradnika Jak postwić serwer www na Windowsa za pomocą localtunnel'a przypisano następujące tagi:

sieci serwer www localtunnel nodejs serwer windows jak postawić serwer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak postwić serwer www na Windowsa za pomocą localtunnel'a skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...