Jak postawić serwer www nie mając stałego IP

Poradnik dodany przez: Danieliskot
8906 0

Siemanko!

Tworzenie stron i blogów jest ostatnio bardzo popularne. Serwer WWW potrafi praktycznie każdy kupić, ale żeby zrobić go  samemu, to już nie jest takie proste.

Sewer LINUX to popularne rozwiązanie w wielu firmach, mniejszych lub większych. Czasami jednak natrafiamy na zablokowane porty przez ISP.

Dziś pokaże wam jak za pomocą localtunnel'a postawić serwer www bądź ftp (koniecznie zmienić port z 80 na 21) na subdomenie, jeśli mamy zablokowane porty przez isp... ok, nie ma co dłużej gadać! ;). Zapraszam do oglądania :).

Pamiętajcie, żeby swoje czynności wykonywać ostrożnie. Oczywiście jest to poradnik, więc wszystko co będziecie chcieli z niego wykorzystać robicie tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność, ja nie biorę jej na swoje barki. U mnie ten sposób jak najbardziej działa :).

A teraz mam nadzieję, że filmik się Wam spodobał. Jeśli tak, to bardzo proszę Was o jego udostępnianie i o komentowanie. Zostawiajcie jakieś notki jeżeli będziecie mieli pytania, bądź uwagi co do całego materiału :).

Pozdrawiam!

Składniki:

  • dla linux'a 32 bit - https://nodejs.org/dist/v5.4.1/node-v5.4.1-linux-x86.tar.gz
  • dla linux'a 64 bit - https://nodejs.org/dist/v5.4.1/node-v5.4.1-linux-x64.tar.gz

Do poradnika Jak postawić serwer www nie mając stałego IP przypisano następujące tagi:

tworzenie stron i blogów serwer www serwer linux localtunnel nodejs zablokowane porty przez isp

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak postawić serwer www nie mając stałego IP skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...