Jak postawić serwer TeamSpeak 3

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Komunikatory
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 31.07.2014 / 12:00
  • Odsłony: 70 572
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

dawid441

Do poradnika jak postawić serwer teamspeak 3 przypisano następujące tagi:

Własny serwer TeamSpeak 3 to zadanie bardzo proste. Założyć taki serwer może każdy i pewnie też z tego powodu komunikator TeamSpeak jest taki popularny.  

Teamspeak 3 jest jednym z najstarszych i jednocześnie jednym z najpopularniejszych komunikatorów głosowych,  wykorzystywanych głównie wśród graczy do komunikacji podczas rozgrywek sieciowych. TeamSpeak 3 świetnie się sprawdza w tej roli ale ma też swojego konkurenta jakim jest Ventrilo. Który z tych komunikatorów jest lepszy? cięzko to ocenić. Ja polecam TeamSpeak 3.

Jeżeli chcesz podczas gry pogadać ze znajomymi bez żadnych problemów, to instaluj ten komunikator i stwórz własny serwer TeamSpeak 3. Ale pamiętaj, że taki serwer będzie działał tylko przy włączonym komputerze, co w sumie jest dobrym rozwiązaniem, bo to jest taki Twój prywatny serwer do którego zaprosisz osoby z którymi chcesz rozmawiać. Ale można też ze starszego komputera stworzyć serwer TeamSpeak 3 działający 24 godziny na dobę. Pożre trochę prądu ale no zawsze coś za coś

Kategoria: Internet > Komunikatory

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak postawić serwer TeamSpeak 3 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków