Jak postawić serwer TeamSpeak 3

Poradnik dodany przez: dawid441
125295 0

Własny serwer TeamSpeak 3 to zadanie bardzo proste. Założyć taki serwer może każdy i pewnie też z tego powodu komunikator TeamSpeak jest taki popularny.  

Teamspeak 3 jest jednym z najstarszych i jednocześnie jednym z najpopularniejszych komunikatorów głosowych,  wykorzystywanych głównie wśród graczy do komunikacji podczas rozgrywek sieciowych. TeamSpeak 3 świetnie się sprawdza w tej roli ale ma też swojego konkurenta jakim jest Ventrilo. Który z tych komunikatorów jest lepszy? cięzko to ocenić. Ja polecam TeamSpeak 3.

Jeżeli chcesz podczas gry pogadać ze znajomymi bez żadnych problemów, to instaluj ten komunikator i stwórz własny serwer TeamSpeak 3. Ale pamiętaj, że taki serwer będzie działał tylko przy włączonym komputerze, co w sumie jest dobrym rozwiązaniem, bo to jest taki Twój prywatny serwer do którego zaprosisz osoby z którymi chcesz rozmawiać. Ale można też ze starszego komputera stworzyć serwer TeamSpeak 3 działający 24 godziny na dobę. Pożre trochę prądu ale no zawsze coś za coś

Do poradnika Jak postawić serwer TeamSpeak 3 przypisano następujące tagi:

komunikatory teamspeak 3 serwer teamspeak 3 serwer ts3 własny serwer teamspeak 3 komunikator teamspeak

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak postawić serwer TeamSpeak 3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...