Jak polepszyć jakość rozmazanego zdjęcia

Poradnik dodany przez: Grymas44
63572 0

W tym poradniku zajmiemy się obróbką zdjęć, a mianowicie będziemy poprawiać rozmazane zdjęcie. Polepszenie jakości zdjęcia to sprawa oczywista za równo dla grafików jak i fotografików, stąd też ten poradnik. Zatem jak wyostrzyć rozmazane zdjęcia? Do tego celu będzie nam potrzebna aplikacja smartdeblur.

Aplikacja smartdeblur jest bardzo prosta w obsłudze, co zresztą zobaczycie w tym poradniku. Na początku importujemy nasze rozmazane zdjęcie do programu i czekamy chwilę, aż się załaduje. Kolejnym krokiem jest użycie odpowiednich efektów które znajdują się w interfejsie programu. To właśnie dzięki nim nasze zamazane zdjęcie zacznie się wyostrzać. Na dole można zauważyć pasek postępu jak przebiega polepszanie jakości zdjęcia.

Po obejrzeniu tego poradnika będziecie już wiedzieć jak wyostrzyć zdjęcie za pomocą aplikacji. Narzędzie to można wykorzystać  nawet przy bardzo rozmytym obrazie, czego efekty są widoczne w tym filmiku. Koniecznie przetestujcie ten program u siebie. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak polepszyć jakość rozmazanego zdjęcia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...