Jak połączyć pada PS4 Pro z konsola PS3

Poradnik dodany przez: Fregata
8197 0

Gamepad potocznie nazywany po prostu padem to urządzenie sterujące używane w grach wideo i komputerowych. Standardowo jest dodawany do każdego zestawu razem z konsolą. Każdy producent opracowuje unikatowy dla danej konsoli model, dlatego ważne jest wybranie kontrolera odpowiedniego dla danego urządzenia... Czy aby na pewno? Otóż nie! Możesz sobie zadać pytanie: jakie pady działają na PS4? W przypadku PlayStation możesz skonfigurować pada PlayStation 4 Pro tak aby współpracował z konsolą PS3!

Podłączenie pada do innej konsoli wydaje się być nie możliwe, jednak wystarczy, że zapoznasz się z tym poradnikiem i wszystko będzie jasne. Tutaj dowiesz się jak skonfigurować pada do PS3 tak, aby działał jak dedykowany.

Nie ma chyba nic lepszego jak ulubiony pad w dłoni. Niby wszystkie są takie same, jednak każdy gracz najbardziej doceni swojego własnego pada. W sumie jest to dziwne, bo różnicy między nimi niby nie ma. Może chodzi o wyrobienie przycisków tak aby nasze palce pamiętały dokładną siłę nacisku? ;-) Kto to wie? Niemniej, warto znać sposób na podłączenie pada do innej konsoli czyli tak jak tutaj - nowszy pad do starszej konsoli. 

Jeszcze kilka lat temu nie było takich problemów, człowiek miał jednego pada i tyle. Ba! Jak miał pada to już było coś, dżojstik dodany do taniej konsoli był już pewnego rodzaju luksusem, ale takie czasy pamiętają jedynie starsi użytkownicy Internetu ;-) Dzisiejsza młodzież niestety nie pamięta tych czasów, a jak im się opowiada, że kiedyś gry były zapisywane na taśmach magnetofonowych to nie mogą w to uwierzyć! Takie czasy, obecnie na rynku gier wideo sporo się dzieje, jednak gdy mówimy konsola, to od razu na myśl nasuwa się właśnie PlayStation i pady! 

 

 

Do poradnika Jak połączyć pada PS4 Pro z konsola PS3 przypisano następujące tagi:

playstation pad ps4 pro playstation 4 pro jak skonfigurować pada do ps3 jakie pady działają na ps4 podłączenie pada do konsoli

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak połączyć pada PS4 Pro z konsola PS3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...