Jak pokonać uzależnienie od gier komputerowych

Poradnik dodany przez: KapustaMajestatu
14754 3

Uzależnienie od gier komputerowych to nie mrzonki ani nie straszenie młodych ludzi konsekwencjami jakie powodują gry komputerowe. Uzależnić się można od wielu rzeczy a gry komputerowe potrafią zawładnąć człowiekiem i potrafią sprawić, że poświęcacie im cały swój czas. Uzależnienie od gier tak naprawdę dosyć łatwo jest dostrzec. Objawy są dość oczywiste i mimo, że jest to uzależnienie psychiczne, osobom posiadającym problem z grami komputerowymi bardzo ciężko go dostrzec. 

A jeżeli zastanawiacie się czy gry komputerowe uzależniają to posłuchajcie tego poradnika i sami będziecie w stanie odpowiedzieć na to pytanie. No i pozostaje jeszcze kwestią tego jak leczyć uzależnienie od gier komputerowych. Tutaj spokojnie, wszystko można zdziałać samemu po przyznaniu się samemu sobie, że mamy problem z grami.

Ten poradnik to moja recepta na podstawie własnych doświadczeń z grami komputerowymi. Uzależnienie w moim przypadku miało miejsce ale udało mi się zmienić swoją postawę.

Wiem, że film nie stoi na najwyższym poziomie technicznym, ale ostro pracuję aby polepszyć swoje materiały. Zachęcam do zostawienia komentarza oraz do kontaktu mailowego: kapustamajestatu@gmail.com.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pokonać uzależnienie od gier komputerowych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...