Jak pokonać najtrudniejszego przeciwnika w grze Skyrim

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gry komputerowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 20.08.2013 / 20:00
  • Odsłony: 18 770
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

rafski

Do poradnika jak pokonać najtrudniejszego przeciwnika w grze skyrim przypisano następujące tagi:

W tym tutorialu zobaczycie najtrudniejszego przeciwnika jaki został dodany w grze Skyrim Dragonborn. Aby pokonać tego bossa potrzebujecie dodatku Dragonborn. Bez tego nie ma żadnych szans. A każdy kto lubi grać w Skyrim powinien zaopatrzyć się w ten dodatek, bo naprawdę warto. 

Sposób na bossa zostanie dokładnie tutaj przedstawiony, więc jeżeli sam nie dajesz rady i masz już dość prób pokonania tego przeciwnika to zajrzyj do tej solucji Skyrim. Triki związane z tą grą nie zawsze opierają się na bugach. Często trzeba coś znaleźć na mapie albo wykonać inną misję aby przejść dany etap albo tak jak w tym przypadku, tego bossa. 

Karstaag nawet z tym poradnikiem nie jest łatwy do zabicia ale na pewno łatwiej wam będzie go pokonać, znając ten sposób. A to co się stanie po zabiciu karstaaga to już sami odkryjecie, gdyż nie ma sensu psuć komukolwiek niespodzianki. 

Zapraszam do tej solucji i to wykorzystania tego sposobu. Być moze istnieje jeszcze jakaś lepsza technika ale to już musicie sami poszukać

Kategoria: Gry > Gry komputerowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pokonać najtrudniejszego przeciwnika w grze Skyrim skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków