Jak podzielić konto PlayStation Plus na dwie osoby

Poradnik dodany przez: Fregata
22985 0

Playstation to jedna z najpopularniejszych konsol na rynku. Jej głównym konkurentem jest Xbox, którego produkuje Microsoft.

Każda z tych konsol ma swoich zagorzałych fanów i unikatowy system, który pozwala nam na logowanie się i korzystanie z dodatkowych opcji, a także rozgrywek sieciowych. Konto Playstation plus to autorski system Sony.

Ale do rzeczy. Niekiedy jest tak, że w jednym domu mamy dwie konsole, ale chcemy korzystać z konta plusa na dwie osoby. Dzielenie konta PS nie jest wcale takie proste. Plus na dwie konsole jest jak najbardziej możliwy i przede wszystkim ułatwia nam wiele rzeczy. Chociażby to, że nie musimy przenosić całej konsoli do innego pokoju, wystarczy logowanie :).

Dlatego w tym poradniku krok po kroku ustawimy dwie konsole tak aby korzystały z jednego PlayStation®Plus. Niektórzy z was posiadają dwie konsole. Dwie konsole i jedno konto według polskiego prawa to jak najbardziej normalna sytuacja, więc możecie go używać jeżeli jesteście pełnoprawnymi właścicielami tych sprzętów. Pamiętajcie, że udostępnianie trzecim osobom jest prawnie zakazane.

Do poradnika Jak podzielić konto PlayStation Plus na dwie osoby przypisano następujące tagi:

playstation konto playstation plus dzielenie konta ps konto plusa na dwie osoby plus na dwie konsole dwie konsole jedno konto

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podzielić konto PlayStation Plus na dwie osoby skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...