Jak podzielić dysk zewnętrzny na partycje

Poradnik dodany przez: klakier24_
128949 4

Film przedstawia partycjonowanie dysku zewnętrznego firmy Toshiba. Całą operację wykonamy za pomocą programu EaseUS Partition Master. Jeżeli szukacie dobrego programu do tworzenia partycji nie tylko na dyskach przenośnych to ten jest warty polecenia. Jest darmowy i dzięki niemu możemy zmieniać format partycji i co najważniejsze tworzyć i przesuwać partycje bez utraty danych. Podział dysku nie musi się odbywać tuż po kupieniu sobie dysku przenośnego. Nawet kiedy już macie wgrane różne pliku na takim dysku to i tak będziecie mogli go podzielić na partycje. 

Wszystkie czynności wykonywane w związku z dzieleniem dysku twardego tutaj odbywają się za pomocą kilku kroków, które dokładnie są wyjaśnione. Nie musisz się znać na komputerach aby samemu podzielić swój dysk. Można nawet stworzyć sobie ukryta partycję jak ktoś chce. Jest dużo możliwości dlatego zapraszam do tego poradnika. 

Niech podział dysku już nie będzie dla nikogo żadnym problemem z naprawdę dobrym programem EaseUS Partition Master.

Składniki:

  • Dysk zewnętrzny
  • Program EaseUS Partition Master

Do poradnika Jak podzielić dysk zewnętrzny na partycje przypisano następujące tagi:

systemowe dzielenie dysku twardego dysk zewnętrzny partycje program do partycji podział dysku easeus partition master program do tworzenia partycji

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podzielić dysk zewnętrzny na partycje skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...