Jak podszyć się pod adres email (2014)

Poradnik dodany przez: Konto usunięte
84157 4

W tym poradniku zobaczycie sposób na wysłanie do kogoś maila z fałszywego adresu email. Nadawcą może być każdy email, zarówno prawdziwy i fikcyjny. Oczywiście nie zachęcam nikogo do wykorzystywania tego sposobu do niecnych celów. Podszywanie się pod adresy email to dobry sposób na zrobienie żartu, na trolowanie znajomych i rodzinki. Fałszywy email też będzie interesującym żartem w biurze, który może wywołać nie lada zamieszanie. 

W poradniku wszystko jest pokazane i aby wykonać taki dowcip z emailem nie potrzeba żadnych programów, tylko specjalny kod który jest podany w składnikach pod opisem filmu. Wysyłanie poczty z innego emaila nie jest takie trudne ale najpierw spróbujcie to zrobić na swoich adresach email aby sprawdzić jak to wygląda i jak to działa. Potem już pozostaje tylko znalezienie osoby której chcielibyście wykonać taki dowcip i wymyślenie co można do niej wysłać i z jakiego emaila. 

Fałszywy adres email i takie podszywanie się pod adresy email niech będą niewinnymi żartami. Pamiętacie - nic chamskiego

 Tutaj jest link do playlisty : https://www.youtube.com/playlist?list=PLa_ECC1bI90CV2XR13cXWxTQSl_rBRj7m 
a tutaj do konta: https://www.youtube.com/user/Medyk54 

Składniki:

  • Kod:
  • http://adf.ly/gvnkB
  • Mój youtube:
  • http://youtube.com/medyk54

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podszyć się pod adres email (2014) skomentowało 6 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...