Jak podpiąć dysk do serwera plików

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
17374 0

Kontynuujemy prace i rzeczy związane z serwerem plików który mamy (w poprzednich poradnikach jest dokładnie opisane jakiej firmy jest serwer plików i jakie oprogramowanie zostało na nim zainstalowane) Natomiast dziś dodawanie i instalacja dysku w serwerze. 

Jak wiadomo dysk twardy trzeba samemu zainstalować kiedy kupujemy serwer plików. nie jest to mocno trudne ale jeżeli robisz to pierwszy raz to warto zobaczyć instalację dysku twardego na serwerze plików. Wszystko co potrzebujecie do tego celu i jak wszystko dokładnie wykonać jest w filmie, więc wystarczy zapoznać się z materiałem i działać po kolei według kroków. 

Na pewno łatwo wam to pójdzie i nie będzie z tym zbytnich problemów. Dysk sieciowy czy też serwer plików to dobre rozwiązanie i dla domu i do firmy. Polecamy zapoznać się z możliwościami jakie daje posiadanie własnego serwera plików. Oczywiście jak zawsze zapraszamy na naszą stronę http://bez-problemu.pl/ i do sprawdzenia innych poradników komputerowych na naszym profilu.

Do poradnika Jak podpiąć dysk do serwera plików przypisano następujące tagi:

sprzętowe serwer plików sieci komputerowe instalacja dysku w serwerze instalacja dysku twardego na serwerze plików dysk sieciowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podpiąć dysk do serwera plików skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...