Jak podłączyć PS3 do TV - dwa sposoby

Poradnik dodany przez: gombiak
40792 0

W filmie pokaże wam jak zmieniać sposób wyświetlania sygnału wideo w PS3 komponent. Chodzi o hdmi i AV. Są dwa sposoby i jeden jak i drugi omówię w filmiku. Po kupnie konsoli PS3 czeka Cię oczywiście podłączenie konsoli do telewizora. Zobacz jak ustawić AV PS3 i jak ustawić hdmi w PS3 . Całość nie jest trudna i dzięki informacjom zawartym w poradniku każdy z was sobie poradzi z podłączeniem konsoli do telewizora. 

W PS3 ustawienia obrazu są jeszcze ważne ale to już trochę inny temat. Ten poradnik obejmuje zakres samego podłączenia i ustawienia opcji podstawowych, bez takich rzeczy jak jasność czy nasycenie kolorów. To inna bajka jak to mówią. Zobacz jak podłączyć PS3 do telewizora i zdecyduj, która opcja sprawdzi się u Ciebie. Wiadomo, w domach mamy i starsze i nowsze telewizory ale na szczęście konsola PS3 obejmuje wszystkie typy więc nie będzie z tym problemu. Zapraszam do poradnika i jeszcze jedno. Jeśli będziecie musieli kupić kabel HDMI to nie dajcie się nabrać na jakieś tam teksty o pozłacanych końcówkach. To nie ma znaczenia.

Do poradnika Jak podłączyć PS3 do TV - dwa sposoby przypisano następujące tagi:

playstation podłączenie konsoli do telewizora ps3 do tv jak podłączyć ps3 do telewizora ps3 podłączenie hdmi ps3 ustawienia obrazu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć PS3 do TV - dwa sposoby skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...