Jak podłączyć projektor pod konsolę Xbox 360

Poradnik dodany przez: Fergus
41542 0

Projektor do Xboxa... temat brzmi ciekawie a wizja ogromnego ekranu ogromnie zachęcająco. Zastanawiając się jaki projektor do Xboxa 360 wybrać trzeba pamiętać, że na rynku jest sporo tego typu sprzętu i zanim zaczniecie kupować, warto głęboko się zaznajomić z tematem. Oprócz tego trzeba mieć przygotowaną ścianę albo specjalny ekran na którym będzie wyświetlał obraz projektor. Do Xboxa także trzeba dokupić kilka rzeczy aby można było go podłączyć. Projektor pod Xboxa i jego podłączenie i ustawienia to temat tego poradnika. Każdy kto planuje zrobić sobie coś takiego niech oglądnie aby było wiadomo co trzeba zrobić aby zgrać ze sobą te dwa urządzenia. 

Podłączenie projektora pod Xboxa nie jest takie trudne jak macie poradnik. Co prawda w niektórych momentach kamera w ciemności bardzo słabo łapie obraz ale dodatkowe zdjęcia rozjaśnią to co jest na filmie. Gra na takim ekranie z projektora to naprawdę fajne doświadczenie, które polecam każdemu graczowi. Szczególnie kiedy z kumplami gracie w gry sportowe na jednej konsoli.

Składniki:

  • http://allegro.pl/kabel-av-s-video-do-xbox-360-logic3-xb774-i4613809734.html
  • http://allegro.pl/p02-przejsciowka-adapter-jack3-5-ps3-xbox-glosniki-i4607895364.html

Do poradnika Jak podłączyć projektor pod konsolę Xbox 360 przypisano następujące tagi:

xbox xbox 360 a projektor jaki projektor do xboxa 360 projektor do xboxa xbox 360 porady podłączenie projektora pod xboxa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć projektor pod konsolę Xbox 360 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...