Jak podłączyć pada PS4 pod konsolę PS3 (Bluetooth)

Poradnik dodany przez: gombiak
20651 0

Poradnik dla właścicieli konsol PS3 i PS4. Jak wiadomo nowa konsola PS4 ma też nowe pady i dla niektórych są one lepsze niż starsze ich wersje. To kwestia też przyzwyczajenia ale w sumie nie o tym mowa w poradniku. Film pokazuje, jak można podłączyć pada od PS4 do PS3 w bezprzewodowy sposób, za pomocą bluetooth. W poradniku wszystko zostanie wyjaśnione a pod koniec filmu krótka gra padem PS4 na konsoli PS3. 

Pad PS4 do PS3 to ciekawe rozwiązanie i bardzo dobrze, że jest taka możliwość. Szczególnie dobre jest takie rozwiązanie dla osób posiadających obie konsole. Pad PS4 z bluetooth umożliwia bezproblemowe podłączenie i co najważniejsze, bezproblemową grę na konsoli PS3. Jeżeli szukałeś sposobu na podłączenie padów od PS4 do konsoli PS3 to już dalej nie musisz przeszukiwać stron i for zajmujących się ta tematyką. Tutaj wszystko masz wyjaśnione i "podane na tacy" jak to mówią. Graj w gry na obu konsolach używając nowszego pada. W końcu na PS3 jest mnóstwo ciekawych pozycji, które już nie działają na PS4.

Do poradnika Jak podłączyć pada PS4 pod konsolę PS3 (Bluetooth) przypisano następujące tagi:

playstation pad ps4 do ps3 podłączenie pada od ps4 do ps3 bezprzewodowe podłączenie pada ps4 podłączenie padów od ps4 do konsoli ps3 pad ps4 bluetooth

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć pada PS4 pod konsolę PS3 (Bluetooth) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...