Jak podłączyć pada pod telefon z Androidem

Poradnik dodany przez: Fregata
33105 0

Siemanko!

Telefony weszły na nowy level, jeśli chodzi o poziom zaawansowania. Ich funkcje bardzo przypominają te, które znamy z komputerów, aniżeli te stricte związane z podstawowym zastosowaniem tego medium. 

Teraz to już nie telefony, tylko smartfony, które służą nam za multimedialne centrum rozrywki. Zarządzamy wszystkim, bankiem, Facebookiem, Twitterem, mailem, po prostu wszystkim, czego tylko chcemy i oczekujemy  :). Nie ma chyba rzeczy, którą nie możemy zarządzać z poziomu naszego kieszonkowego telefoniku ;). 

Na rynku jest kilka wiodących firm, które zajmują się produkcją oprogramowania i dostarczaniem go do różnych producentów. Nie mniej jednak z biegiem czasu na czoło stawki wysunęły się dwa systemy, które praktycznie stanowią większość rynku. Pierwszym z nich jest Android, natomiast drugim jest autorski system Apple, czyli iOS. Oczywiście wszystko zależy od naszych potrzeb, ale różnego rodzaju poważniejsze modyfikacje i naprawy ominęły iPhone'y. Da się w nich zrobić JailBreak'a, ale nie jest to kontrola w takim stopniu, jaką mamy w systemie z Zielonym robocikiem. Już niezrootowanym systemie jest ich całkiem sporo :). 

Dzisiaj pokażę Wam jedną z nich, a mianowicie powiem jak zrobić proste parowanie pada z telefonem, tak żeby PS4 i Android nie "gryzły się wzajemnie". 

Wbrew pozorom modyfikacja pada od PS4 nie jest wcale taka trudna, dlatego myślę, że większość z Was poradzi sobie z tym bez żadnego trudu. 

 

Krótkie streszczenie dla leniwych i tych, którym nie za bardzo chce się czytać tego wszystkiego :D. 

W filmiku dowiecie się jak w prosty sposób sparować pada od PS4 z waszym Smartfonem.

Do poradnika Jak podłączyć pada pod telefon z Androidem przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy granie padem na telefonie pad do telefonu modyfikacja pada od ps4 parowanie pada z telefonem ps4 i android

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć pada pod telefon z Androidem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...