Jak podłączyć pada pod telefon z Androidem

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Modyfikacje i naprawy
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 21.08.2016 / 17:00
  • Odsłony: 8 396
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Fregata

Do poradnika jak podłączyć pada pod telefon z androidem przypisano następujące tagi:

Siemanko!

Telefony weszły na nowy level, jeśli chodzi o poziom zaawansowania. Ich funkcje bardzo przypominają te, które znamy z komputerów, aniżeli te stricte związane z podstawowym zastosowaniem tego medium. 

Teraz to już nie telefony, tylko smartfony, które służą nam za multimedialne centrum rozrywki. Zarządzamy wszystkim, bankiem, Facebookiem, Twitterem, mailem, po prostu wszystkim, czego tylko chcemy i oczekujemy  :). Nie ma chyba rzeczy, którą nie możemy zarządzać z poziomu naszego kieszonkowego telefoniku ;). 

Na rynku jest kilka wiodących firm, które zajmują się produkcją oprogramowania i dostarczaniem go do różnych producentów. Nie mniej jednak z biegiem czasu na czoło stawki wysunęły się dwa systemy, które praktycznie stanowią większość rynku. Pierwszym z nich jest Android, natomiast drugim jest autorski system Apple, czyli iOS. Oczywiście wszystko zależy od naszych potrzeb, ale różnego rodzaju poważniejsze modyfikacje i naprawy ominęły iPhone'y. Da się w nich zrobić JailBreak'a, ale nie jest to kontrola w takim stopniu, jaką mamy w systemie z Zielonym robocikiem. Już niezrootowanym systemie jest ich całkiem sporo :). 

Dzisiaj pokażę Wam jedną z nich, a mianowicie powiem jak zrobić proste parowanie pada z telefonem, tak żeby PS4 i Android nie "gryzły się wzajemnie". 

Wbrew pozorom modyfikacja pada od PS4 nie jest wcale taka trudna, dlatego myślę, że większość z Was poradzi sobie z tym bez żadnego trudu. 

 

Krótkie streszczenie dla leniwych i tych, którym nie za bardzo chce się czytać tego wszystkiego :D. 

W filmiku dowiecie się jak w prosty sposób sparować pada od PS4 z waszym Smartfonem.

Kategoria: Telefony komórkowe > Modyfikacje i naprawy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć pada pod telefon z Androidem skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków