Jak podłączyć Pada od PS3 do Sony XPERIA

Poradnik dodany przez: gombiak
13957 0

Siema!

Dobrych parę lat temu telefony spod loga Sony Ericsson stały się bardzo popularne. Później nastąpiła mała zmiana i marka zaczęła występować jedynie pod szyldem SONY. Telefony jakościowo nigdy nie odstawały od swoich konkurentów, a w wielu przypadkach oferowały podobną lub wyższą funkcjonalność przy dużo niższej cenie.

Sony Xperia i poradniki dotyczące tego telefonu są naprawdę ciekawą rzeczą. Ma on tyle możliwości, że nawet nam się nie śniło. Na przykład podłączenie pada do telefonu. Kiedyś nie było to możliwe, a dzisiaj proszę. Da się, tylko trzeba odpowiednio dużych chęci.

W tym filmiku zademonstruje podłączenie pada PS3 do komórki Sony Xperia. Granie padem na telefonie jest naprawdę fajne i do tego możemy używać go praktycznie wszędzie.

Telefon użyty w poradniku to Sony Xperia Z1 Compact. Będziemy potrzebować tylko samego telefonu i pada, przejściówki z microUSB do USB i kabelka, którym ładujemy nasz kontroler.

Pad do telefonu? Czemu nie! Jak widzicie prawie wszystko da się zrobić wystarczą jedynie dobre chęci :).

Narazie!

Do poradnika Jak podłączyć Pada od PS3 do Sony XPERIA przypisano następujące tagi:

sony ericsson podłączenie pada do telefonu podłączenie pada ps3 do komórki granie padem na telefonie sony xperia poradniki pad do telefonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć Pada od PS3 do Sony XPERIA skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...