Jak podłączyć pada od PS albo Xboxa do PC

Poradnik dodany przez: bronco5
65530 0

Krótki poradnik o podłączeniu pada do PC. Posiadając pada od Playstation albo od Xboxa, możemy go używać także w grach na PC. Wtedy tak naprawdę zamieniamy naszą konsolę w jedno centrum rozrywki. Każda gra jest w stanie być sterowana za pomocą pada a gra na padzie na komputerze wygląda praktycznie tak samo jak na konsoli. Tylko przed uruchomieniem nowej gry, trzeba dokonać konfiguracji i ustawień przycisków. W składnikach pod filmem macie wszystkie przydatne linki, więc pozostaje po oglądnięciu poradnika ich użyć. 

Podłączenie pada PS3 do PC czy podłączenie pada Xbox do PC to żaden problem. A i jest to na pewno tańsze rozwiązanie niż kupowanie konsoli. Jeżeli nie masz wystarczająco dużo środków na konsolę, to wykorzystaj swojego peceta. Duży monitor albo telewizor, pad (najlepiej oryginalny od PS3 albo Xboxa) i lecisz z każda gierką jaką chcesz. Gra na padzie na komputerze działa płynnie i mitem jest, że coś się przycina albo nie działa. Zobacz jak to wszystko zrobić i miłej zabawy życzę.

Składniki:

  • Sterowniki:
  • http://www.microsoft.com/hardware/en-us/d/xbox-360-wireless-controller-for-windows
  • DS4:
  • http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4-To-XInput-Wrapper

Do poradnika Jak podłączyć pada od PS albo Xboxa do PC przypisano następujące tagi:

podłączenie pada do pc emulator do padów podłączenie pada ps3 do pc podłączenie pada xbox do pc gra na padzie na komputerze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć pada od PS albo Xboxa do PC skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...