Jak podłączyć kontroler DualShock 4 do PC

Poradnik dodany przez: Truerro
39917 0

Kontroler DualShock 4 jest kompatybilny z komputerami stacjonarnymi i bez problemu można na nim grać. Podłączenie pada do komputera wymaga jednak kilku kroków o których dowiecie się w tym poradniku. Jeżeli samemu nie udało Ci się podłączyć i/lub odpowiednio skonfigurować pada DualShock 4 to teraz będziesz mógł zobaczyć co i jak dokładnie trzeba zrobić.

Granie padem na komputerze jest coraz bardziej popularne i jest to fajne rozwiązanie, które przede wszystkim jest tanie. Nie musimy kupować konsoli do gier a gry na PC są tańsze niż te na konsole. No i można grać w gry "pożyczone" z neta :) If You Know What I Mean :)

Podłączenie pada do PC to oczywiście wymaga sterowników ale patrzajcie na link w składnikach. Po zapoznaniu się z nim i z poradnikiem, każdy będzie mógł podłączyć pada do komputera i cieszyć się dowolnymi grami. 

Kontroler Dualshock 4 i sterowniki do niego to nie jedyny problem. Jest jeszcze konfiguracja. ale spoko, to nie jest takie trudne. A kiedy się z tym uporacie to już czeka na was czysta zabawa

Składniki:

  • Link: http://www.hardcoreware.net/how-to-ps4-controller-windows/

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć kontroler DualShock 4 do PC skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...