Jak podłączyć dwa monitory do komputera stacjonarnego

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Sprzętowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 08.02.2015 / 09:42
  • Odsłony: 26 305
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

bez-problemu_pl

Do poradnika jak podłączyć dwa monitory do komputera stacjonarnego przypisano następujące tagi:

W tym poradniku, razem z portalem bez-problemu.pl zobaczycie podłączenie dwóch monitorów do komputera stacjonarnego. Dla niektórych to pewnie jest po prostu taki bajer jaki widać w filmach czy na niektórych stanowiskach pracy, jednak jest to naprawdę wyjątkowo pomoc dla tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do pracy na komputerze. Do tego jeszcze dochodzą możliwości związane z grami ale to już temat na całkiem inny odcinek. 

Praca na dwóch monitorach jest znacznie lepsza niż na jednym większym. Każdy kto zastosuje takie rozwiązanie u siebie szybko się o tym przekona. W poradniku zobaczycie dokładnie jak wygląda taki zestaw dwóch monitorów do komputera jak to wszystko podłączyć i co jest potrzebne aby taka modyfikacja i ulepszenie było możliwe. 

Jeden pecet, dwa monitory to coś co polecić można do zastosowań także domowych. tym bardziej, ze wielu z was pewnie ma gdzieś drugi monitor a jeśli nie, to używane monitory nie są drogie. To naprawdę tani sprzęt, który można sobie załatwić.

Kategoria: Modyfikacje > Sprzętowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć dwa monitory do komputera stacjonarnego skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków