Jak pobierać ze Spotify

Poradnik dodany przez: motofly11
170615 5

Cześć, z tej strony Kamil i mam dla was coś bardzo ciekawego. Czy zastanawialiście się kiedyś czy da się pobierać muzykę ze Spotify? Jak ściągnąć utwory muzyczne, które tam są dostępne. To przeogromna baza plików muzycznych i można powiedzieć, że wszystko jest tam w jednym miejscu. Tylko jak się do tego dobrać? Ja już kilka razy się nad tym zastanawiałem, chociaż to było trochę dawno temu ale mniejsza z tym. Okazuje się, że da się ściągać pliki ze spotify i do tego w bardzo prosty sposób. Wystarczy jedna aplikacja o której będzie właśnie ten poradnik. 

Zobacz jak ściągać ze Spotify i na jakiej zasadzie się to odbywa. Teraz praktycznie każdy plik muzyczny możesz zapisać u siebie na dysku. 

Co ciekawe sam sposób na Spotify i pobieranie plików jest bardzo prosty ale ... ściągnięcie specjalnego programu o którym mowa w poradniku już takie proste nie jest. Przykładowo przeglądarka Chrome ostrzega nas przed tą aplikacją przy próbie jej ściągnięcia. Ale spokojnie, wszystko jest sprawdzone a działanie aplikacji sami zobaczycie na filmie. 

Składniki:

  • Jeżeli link wygaśnie to napisz o tym komentarz.
  • Link do programu:
  • http://www.sendspace.pl/file/52c13cc9f32a68df40c000e

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pobierać ze Spotify skomentowało 4 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...