Jak pobierać zdjęcia z sieci legalnie i za darmo

Poradnik dodany przez: Truerro
13409 4

Tworząc własną stronę internetową, czy też bloga musisz się liczyć z tym, że wszystkie zamieszczone tam rzeczy muszą być legalne. Dotyczy to nie tylko treści w formie tekstu czy filmów ale także zdjęć i grafik. Darmowe zdjęcia nie zawsze mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych. Dlatego potrzebujesz darmowych stocków których będziesz mógł legalnie używać. Ale skąd je pobierać? Jakie strony oferują bazę takich zdjęć i grafik? Tego dowiesz się z tego poradnika. 

Oprócz tego jeszcze kilka informacji odnośnie poprzedniego filmu związanego z instalacją slajdera Camera Slider na stronie. A chodzi o problem związany z usuwaniem paginatora w tym slajderze. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to tutaj znajdziesz odpowiedź.

A powracając do darmowych zdjęć, to legalne stocki za darmo będziesz mógł znaleźć na stronach które podane są w poradniku. Oprócz tego, że są darmowe, są też bardzo ładne i po prostu cieszą oko. Koniecznie sprawdź te linki a na pewno znajdziesz zdjęcia i grafiki których szukasz

 

Film znajduje się w:

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pobierać zdjęcia z sieci legalnie i za darmo skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...