Jak pobierać za darmo z Torrenty.org - 2015

Poradnik dodany przez: TorrDown
262810 0

Witajcie,

jak wiemy wiele stron internetowych wymusza od nas rejestrację jeśli chcemy pobrać jakiś plik. To można powiedzieć niewielka cena jeżeli chcemy mieć dostęp do wielu plików, czy wielu darmowych programów. Ale co w przypadku kiedy strona wymusza od nas założenie płatnego konta? No właśnie. Dlatego pokażę Wam prosty patent na pobieranie torrentów za darmo.

Niestety, bądź stety ten sposób działa tylko jeśli chodzi o pobieranie z torrenty.org. A jak wiemy dostęp do tej witryny wymaga od nas rejestracji i uiszczenia opłaty za konto. Teraz możemy pobierać nasze torrenty bez rejestracji i zupełnie za darmo :).

Do pobierania użyjemy strony torrdown.pl.

Ten sposób pobierania torrentów nie jest skomplikowany, więc każdy z Was powinien sobie z nim poradzić. Pamiętajcie żeby odpowiednio wybierać pliki, które zasysacie na swój komputer. Mogą one zawierać złośliwe oprogramowanie, które go uszkodzi. Dlatego wszystkie kroki, które podejmujecie, czy to wejście na strony internetowe, czy pobieranie torrentów robicie na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Link: http://torrdown.pl

Składniki:

  • Link: http://torrdown.pl

Do poradnika Jak pobierać za darmo z Torrenty.org - 2015 przypisano następujące tagi:

strony internetowe pobieranie torrentów pobieranie z torrenty org torrdown torrenty bez rejestracji

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pobierać za darmo z Torrenty.org - 2015 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...