Jak pobierać z RuTube.ru

Poradnik dodany przez: luki1517
47784 0

W tym poradniku coś na co czekało wiele osób. Ściąganie filmów z rutube.ru. Wiele osób które znają ten serwis miało zawsze problem z pobieraniem z RuTube. Teraz to zagadnienie już nie będzie ciężkim zadaniem. Teraz ściaganie z RuTube będzie proste, szybkie i bezproblemowe a aby to osiągnąć potrzebować będziemy dwa programy. Namiary do nich znajdziecie pod linkiem w składnikach. A dokładniej chodzi o program URL Snooper 2 i HDSDownloader.

A jeżeli jeszcze nie znasz i nie byłeś na RuTube.ru to koniecznie musisz zobaczyć ten serwis. Naprawdę sporo ciekawych materiałów wprost od naszych ulubionych Rosjan. P prostu rosyjski YouTube na którym zobaczysz wyjątkowo ciekawe rzeczy. 

W związku z pobieraniem z RuTube nie ma czegoś takiego jak oficjalny RuTube downloader albo opcji RuTube download. Musimy działać na własną rękę i trochę pokombinować. Ale nie jest to trudne i jak widać sposób się sprawdza więc każdy będzie mógł z niego w razie potrzeby skorzystać. Zapraszam do poradnika i do serwisu RuTube.ru

Składniki:

  • Link do Pobrania programów:
  • http://hostujmy.pl/download/190750/DRmMjA

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pobierać z RuTube.ru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...