Jak pobierać filmy z CDA.pl

Poradnik dodany przez: Mattz20PCv2
1581876 4.5

W tym filmie pokażę jak pobierać filmy ze strony cda.pl, za pomocą rozszerzenia "video downloader professional" dostępnego w przeglądarce Google Chrome. Download filmów z cda będzie za pomocą tego rozszerzenia bardzo prosty i bez problemu będziesz mógł zapisać na dysk dowolny film znajdujący się na tym serwisie. Ściąganie filmów z cda teraz będzie bardzo proste i każdy kto skorzysta z tego sposobu będzie na pewno zadowolony. 

W sieci jest wiele serwisów z filmami i filmikami które chcielibyśmy zapisać na dysk a rozszerzenie video downloader professional pozwoli nam nie tylko na pobieranie filmów z cda ale też na download filmów z innych serwisów. Taka wtyczka, rozszerzenie to jedna z tych pozycji, które warto mieć w swojej przeglądarce Google Chrome. Każdy kto korzysta z takich serwisów jak cda.pl z pewnością skorzysta z video downloader professional i będzie zadowolony. 

Zapraszam do zainstalowania tego rozszerzenia u siebie. A tych którzy nie mieli styczności z cda.pl zapraszam do zapoznania się z ta stroną

Składniki:

  • Rozszerzenie Video Downloader Professional

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pobierać filmy z CDA.pl skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...