Jak otrzymać czysty dźwięk mikrofonu dzięki rolkom po papierze

Poradnik dodany przez: aluta931
14725 0

Czysty dźwięk mikrofonu można otrzymać w bardzo prosty sposób. Nie trzeba wykonywać żadnych modyfikacji ani szukać specjalnych materiałów. Tak do prywatnego użytku, raz na jakiś czas wystarczą ... rolki po papierze toaletowym. Brzmi to nieco może trochę dziwnie i raczej mało prawdopodobnie ale sprawdza się w praktyce. Co prawda nie oczekujcie wielkich różnic i jakiejś niesamowitej poprawy nagrywanego przez mikrofon dźwięku. Ten pomysł to odszumianie mikrofonu, które jest słyszalne i można dzięki temu oszczędzić sobie pracy z usuwaniem szumów w programie do edycji plików audio. 

Nagrywanie czystego dźwięku też mocno zależy od mikrofonu jaki posiadamy, więc sprawdźcie najpierw czy wasz sprzęt w ogóle jest w stanie nagrać w miarę czysty dźwięk. Sam sposób z tego poradnika to też kolejny pomysł na wykorzystanie rolek po papierze toaletowym. Tego zawsze mamy dużo, więc ze zdobycie ich nie będzie żadnego problemu. 

Kto z was nagrywa swój głos np. pod filmy niech zapozna się z tym pomysłem.

Składniki:

  • Rolki po papierze toaletowym
  • Zszywacz

Do poradnika Jak otrzymać czysty dźwięk mikrofonu dzięki rolkom po papierze przypisano następujące tagi:

rolki po papierze rolki po papierze toaletowym czysty dźwięk mikrofonu nagrywanie czystego dźwięku odszumianie mikrofonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak otrzymać czysty dźwięk mikrofonu dzięki rolkom po papierze skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...