Jak oszukać porę dnia

Poradnik dodany przez: fryzelina
4362 0

Przygotowanie dobrego filmu to zadanie bardzo wymagające. Trzeba zaplanować odpowiednie sekwencje, wybrać właściwą lokalizację, porę dnia, bohaterów i ich stroje oraz scenkę, którą ma zostać odegrana. Jednak to dopiero połowa pracy, następnie przychodzi postprodukcja filmu. Jest ona niezwykle istotną częścią całego procesu, dzięki któremu nadajemy całemu obrazowi pożądanego kształtu. Należy przy tym zachować odpowiednie proporcje i przestrzegać pewnych pomocnych reguł jak golden hour.
Na tym filmiku pokazano, w jaki sposób uzyskać efekt ciepłego, przyjemnego słońca, nawet jeżeli musieliśmy z jakiś względów kręcić w mniej pogodny dzień. Gdy zależy nam na tym, aby widz poczuł efekt golden hour to ten tutorial będzie się do tego doskonale nadawał.
Wykorzystując właściwe narzędzia i techniki, jak film look pozwalają na takie zmontowanie filmu, abyśmy otrzymali pożądane efekty. Widzowie w ten sposób będą w stanie być świadkami ciekawej scenki pełnej niedopowiedzianej treści. A wszystko to za sprawą specjalnych efektów i wiedzy odnośnie tego, jak działa Adobe Premiere.
Filmik ten pokazuje, że wszelkiego rodzaju filmy jesteśmy w stanie przygotować w ten sposób – daje proste wskazówki odnośnie tego, jak i kiedy używać bieli, kontrastu, odpowiedniego nasycenia kolorów, warstw czy innego rodzaju funkcji w Adobe Premiere. Dzięki nim nawet najbardziej amatorska sesja i obróbka wideo przebiegnie sprawnie, a jej efekty będą sprawiały wrażenie wykonanych przez doświadczonych operatorów dla niewprawionego oka widzów. Dlatego też warto zasady i podpowiedzi, jak przebiega postprodukcja filmu. Zyskamy przed to zarówno wiedzę praktyczną, jak i doświadczenie.

SUB: https://goo.gl/K3KZRf

Patronite: https://patronite.pl/kinto  

Do poradnika Jak oszukać porę dnia przypisano następujące tagi:

obróbka wideo adobe premiere film look golden hour złota godzina postprodukcja filmu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak oszukać porę dnia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...