Jak oszukać match making w WOT

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
56692 0

Poradnik dla graczy WOT. Losowe bitwy i sposób na to aby unikać starcia z przeciwnikami o dwa tiery wyżej. Każdy gracz wie, że bitwa z przeciwnikami o wyższych tierach praktycznie z góry jest skazana na porażkę. Na szczęście jest sposób aby unikać lub chociaż mocno zminimalizować szanse na tego typu spotkania w WOT. Cheat to tak za bardzo nie jest, tylko bardziej sposób do wykorzystania w grze. Jak zobaczycie poradnik to oczywiście wszytko się wyjaśni, więc samego sposobu na match making w World of Tanks nie ma sensu tutaj tłumaczyć. Losowanie przeciwników WoT można dopasować bardziej pod swój sprzęt więc raczej warto wypróbować ten sposób. 

Ale pamiętajcie, że grając artylerią bądź skautem samemu lub w plutonie, to niestety ale poniższe rady mogą mało pomóc. Sposób na WoT i losowe bitwy skierowany jest dla osób grających ciężkimi czołgami, średnimi i TD-kami. I t się sprawdza grając osobno jak i w plutonie. 

Źródło informacji na ten temat: http://world-of-tanks.eu/forum/6/1/-2129--match-making-mm-losowanie-przeciwnikow-w-bitwie-losowej-poradnik/ 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak oszukać match making w WOT skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...