Jak opanować Joomla - rozróżnianie elementów w systemie

Poradnik dodany przez: Truerro
12995 5

Kiedy zaczynasz pracę w Joomla to jednym z pierwszych problemów jest rozróżnienie elementów które znajdują się w systemie Joomla, czyli chodzi o artykuły joomla, komponenty, moduły, dodatki, menu. itd. Dlatego jeżeli Ty też masz problem z rozróżnianiem elementów systemu Joomla to ten poradnik na pewno pomoże Ci w początkowej fazie nauki posługiwania się tym dobrym CMS'em. Poradnik został stworzony w oparciu o wersję Joomla! 3.x, ale jeżeli korzystasz z 2.5 wszystko jest niemal identyczne, więc nie ma problemu. 

Elementy w Joomla na początku mieszają się każdemu i aby raz na zawsze uporządkować sobie wiedzę o nich i ich specyfikację i przeznaczenie to oglądaj ten poradnik. Po prostu na początku ciężko zrozumieć dokładnie co do czego służy i kiedy używać komponentów joomla a kiedy np. modułów joomla. Ale to wszystko zostanie tutaj wyjaśnione i dokładnie dowiesz się co do czego służy i po co powstały takie podziały a nie inne. Poradnik dla każdego nowego użytkownika systemu CMS Joomla!

Do poradnika Jak opanować Joomla - rozróżnianie elementów w systemie przypisano następujące tagi:

joomla tworzenie stron i blogów elementy w joomla nauka joomla joomla poradniki artykuły joomla komponenty joomla moduły joomla

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować Joomla - rozróżnianie elementów w systemie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...