Jak oglądać telewizję za darmo przez komputer

Poradnik dodany przez: keziu4
274375 4

TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN24, Kino Polska, Nat Geo, Discovery, Animal Planet, Planete+, History, AleKino, HBO, HBO 2, Comedy, AXN i kilka innych stacji możesz oglądać za darmo przez stronę internetową www.freetv.cba.pl. 

Oglądanie telewizji na komputerze jest możliwe i to za free ale niestety wiążą się z tym pewne problemy. Po pierwsze mamy reklamy które trudno wyłączyć i trzeba uważać aby nic przypadkiem nie ściągnąć. Po drugie nieraz przy większym obciążeniu strony oglądanie tv na komputerze może nam się przycinać co jest wielce frustrujące. Nie jest to idealny i świetny sposób na telewizję na komputerze ale ... no trzeba pamiętać, że jest to całkowicie darmowa usługa. A jeżeli ktoś będzie wam oferował płatny dostęp, to nie dajcie się skusić. Najprawdopodobniej to oszustwo.

Prezentowana strona działa (póki co) i dostępne kanały można spokojnie oglądać. Darmowa telewizja to bardzo fajny patent nawet kiedy mamy reklamy które ciężko wyłączyć (przykładowo uciekający albo mrugający X)

Składniki:

  • http://www.freetv.cba.pl

Do poradnika Jak oglądać telewizję za darmo przez komputer przypisano następujące tagi:

oglądanie filmów darmowa telewizja oglądanie telewizji na komputerze telewizja za darmo oglądanie tv w komputerze telewizja na komputerze tv online

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak oglądać telewizję za darmo przez komputer skomentowało 4 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...