Jak odzyskać usunięty plik z kosza

Poradnik dodany przez: Vistelin017
52395 0

No dobra. Miałeś pecha, nie zauważyłeś, nie zwróciłeś uwagi i stało się. Ważny dla Ciebie plik, który był przypadkiem w koszu został usunięty. Albo jeszcze inaczej. Zaznaczyłeś kiedyś opcję aby nie przenosić plików do kosza, tylko od razu je kasować. No i teraz masz problem. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba działać. Nie świruj i nie przeklinaj całego świata tylko instaluj szybciutko program Piriform Recuva, który jest stworzony do przywracania usuniętych plików. Nie ważne czy to są pliki z kosza czy po prostu wywaliłeś je od razu z dysku bez przenoszenia do kosza. Piriform Recuva to sposób na to jak odzyskać skasowany plik. Ale to nie wszystko. Tym programem odzyskasz pliki także z odtwarzaczy MP3, kart pamięci lub z dysków przenośnych. 

Bo tak naprawdę przywracanie usuniętych plików nie jest trudne, jeśli mówimy o niedawno skasowanych rzeczach. Niech program Piriform Recuva zajmie się i rozwiąże Twój problem. Ty będziesz zadowolony i dalej przypadkiem będziesz mógł coś skasować :)

Składniki:

  • Piriform Recuva:
  • http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/odzyskiwanie_danych/Piriform_Recuva.html

Do poradnika Jak odzyskać usunięty plik z kosza przypisano następujące tagi:

odzyskiwanie danych piriform recuva odzyskiwanie plików przywracanie usuniętych plików pliki z kosza jak odzyskać skasowany plik

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odzyskać usunięty plik z kosza skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...