Jak odnowić zdjęcie w Gimpie

Poradnik dodany przez: Kmicic1221
20348 0

Poradnik przedstawia jak można w programie Gimp przerobić stary przedmiot w taki sposób aby wyglądał jak nowy. Odnawianie zdjęć i poprawianie zdjęć to bardzo przydatne techniki i metody, które przydadzą się każdemu kto oprócz robienia zdjęć lubi też wybierać te najlepsze i je zapisywać na pamiątkę. 

W świecie obróbki zdjęciowej wciąż najlepszy i najbardziej znany jest Photoshop. Jednak wiele rzeczy równie dobrze można wykonać w Gimpie, który ma także bardzo duże możliwości a do tego jest darmowy. Odnawianie zdjęć i wszelkiego rodzaju techniki związane z retuszem zdjęć to rzeczy które można zrobić w Gimpie. 

Dlatego jeżeli macie fotkę jakiejś starej rzeczy i chcielibyście ją nieco odnowić aby ta rzecz wyglądał lepiej na zdjęciu to czas na polepszanie zdjęć metodami i sposobami które tutaj są przedstawione. Pomysł przyda się w dużej mierze osobom wystawiającym różne aukcje internetowe. Tylko nie przesadzajcie z retuszem zdjęcia bo okaże się, że przedmiot różni się mocno w rzeczywistości od tego co jest na zdjęciu.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odnowić zdjęcie w Gimpie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...